3e elftal

Programma 3e elftal

 

Datum 

Tijd 

Wedstrijd 

Accommodatie 

 

 

VV Zwentibold 4 - Sanderbout 3

6 - 2

 

 

SV Brunssum 3 - Sanderbout 3

2 - 9

 

 

Sanderbout 3 – Eijsden 4

4 - 2

 

 

Urmondia 3 - Sanderbout 3

0 - 8

 

 

Sanderbout 3 – FC Geleen Zuid 5

1 - 3

 

 

Sanderbout 3 – Lindenheuvel-H’bloem 3

9 - 1

25-02-2018

10.00 uur

Eijsden 4 – Sanderbout 3

Sportp Ir.Mirland te Eijsden

04-03-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – SV Brunssum 3

Sportp Mijn Zuid te Sittard

11-03-2018

11.00 uur

Lindenheuvel-H’bloem 3 - Sanderbout 3

Sportp Lindenheuvel te Geleen

18-03-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – Urmondia 3

Sportp Mijn Zuid te Sittard

25-03-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – Geulsche Boys 2

Sportp Mijn Zuid te Sittard

15-04-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – VV Zwentibold 4

Sportp Mijn Zuid te Sittard

22-04-2018

11.00 uur

SVM 3 – Sanderbout 3

Sportp Burgemeester Smeets te Munstergeleen

29-04-2018

11.00 uur

De Ster 4 - Sanderbout 3

Sportp ’t Hetje te Stein

01-05-2018

19.15 uur

Geulsche Boys 2 - Sanderbout 3

Sportp Geulsche Boys te Geull

06-05-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – SVM 3

Sportp Mijn Zuid te Sittard

10-05-2018

10.00 uur

RKUVC 4 - Sanderbout 3  

Sportp Langs de Gewannen te Ulestraten

13-05-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – RKUVC 4

Sportp Mijn Zuid te Sittard

20-05-2018

12.00 uur

FC Geleen Zuid 5 - Sanderbout 3

Sportp Graaf Huyncomplex te Geleen

27-05-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – De Ster 4

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

Stand competitie 3e elftal

 

Positie Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten (totaal) Voor Tegen Strafpunten
1 FC Geleen-Zuid 5 9 8 0 1 24 38 13 0
2 VV Zwentibold 4 8 6 0 2 18 27 10 0
3 RKUVC 4 7 4 2 1 14 13 9 0
4 Sanderbout 3 6 4 0 2 12 33 14 0
5 SVM 3 7 4 0 3 12 17 11 0
6 RKFC Lindenheuvel-H'bloem 3 8 4 0 4 12 30 26 0
7 Urmondia 3 9 3 1 5 10 13 29 0
8 Eijsden 4 7 3 0 4 9 17 25 0
9 De Ster 4 9 3 0 6 9 24 28 0
10 Geulsche Boys 2 8 1 0 7 3 16 39 0
11 SV Brunssum 3 6 0 1 5 1 14 38 0

Copyright © VV Sanderbout. All Rights Reserved.