1e elftal

Stand 3e Periode

 

                   
1 Eikenderveld 1 4 4 0 0 12 17 4 0
2 Amstenrade 1 4 2 1 1 7 8 4 0
3 Sanderbout 1 4 2 1 1 7 9 8 0
4 Jabeek 1 4 2 1 1 7 9 9 0
5 Haanrade 1 3 2 0 1 6 10 10 0
6 RKSVB 1 4 1 2 1 5 8 6 0
7 Abdissenbosch 1 4 1 2 1 5 5 4 0
8 KCC'13 1 4 1 2 1 5 12 12 0
9 NEC'92/vloerenboulevard 1 4 1 2 1 5 8 12 0
10 Rimburg 1 4 1 1 2 4 10 10 0
11 Havantia 1 4 1 1 2 4 5 7 0
12 Doenrade 1 4 1 1 2 4 7 11 0
13 Urmondia 1 3 0 1 2 1 2 5 0
14 SVA 1 4 0 1 3 1 5 13 0

Programma 1e elftal

 

Datum

Tijd

Wedstrijd

Accommodatie

Scheidsrechter

 

 

RKSVB 1 - Sanderbout 1

3 - 3

 

 

 

Sanderbout 1 – Haanrade 1

3 - 1

 

 

 

 Eikenderveld 1 - Sanderbout 1

1 - 2

 

 

 

Sanderbout 1 – SVA 1

6 - 0

 

 

 

Havantia 1 - Sanderbout 1

1 - 2

 

 

 

Amstenrade 1 - Sanderbout 1

4 - 0

 

 

 

Sanderbout 1 – Jabeek 1

0 - 3

 

 

 

Sanderbout 1 – Rimburg 1

0 - 5

 

 

 

 NEC92/Vloerenboelev 1 - Sanderbout 1

2 - 1

 

 

 

Sanderbout 1 – Doenrade 1

2 - 2

 

 

 

 Sanderbout 1 – KCC’13 1

1 - 2

 

 

 

Sanderbout 1 – RKSVB 1

2 - 5

 

 

 

Urmondia 1 - Sanderbout 1

0 - 0

 

 

 

SVA 1 - Sanderbout 1

1 - 0

 

 

 

Sanderbout 1 – Havantia 1

2 - 1

 

 

 

Rimburg 1 - Sanderbout 1

0 - 0

 

 

 

Jabeek 1- Sanderbout 1

7 - 0

 

 

 

Haanrade 1 - Sanderbout 1

5 - 4

 

 

 

Sanderbout 1 – Abdissenbosch 1

3 - 2

 

22-04-2018

14.30 uur

Doenrade 1 - Sanderbout 1

Sportp De Vouwer te Doenrade

 S.N.M.G.Martens

29-04-2018

14.30 uur

Sanderbout 1 – Eikenderveld 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

06-05-2018

14.30 uur

Sanderbout1 – Amstenrade 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

10-05-2018

14.30 uur

Abdissenbosch 1 - Sanderbout 1

Sportp De Lelie te Landgraaf

 

13-05-2018

14.30 uur

Sanderbout 1 – NEC92/Vloerenboulev 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

20-05-2018

14.30 uur

KCC’13 1 - Sanderbout 1

Sportp Meezenbroek te Heerlen

 

27-05-2018

14.30 uur

 Sanderbout 1 – Urmondia 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

 

 

 

 

 

 

Stand competitie 1e elftal

 

Positie Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten (totaal) Voor Tegen Strafpunten
1 Eikenderveld 1 20 17 1 2 52 72 28 0
2 Amstenrade 1 20 12 2 6 38 55 33 0
3 KCC'13 1 19 10 4 5 34 52 42 0
4 Abdissenbosch 1 17 9 5 3 32 30 18 0
5 Jabeek 1 18 8 4 6 28 44 35 0
6 NEC'92/vloerenboulevard 1 19 7 6 6 27 36 41 0
7 Doenrade 1 18 7 4 7 25 26 28 0
8 Haanrade 1 19 8 1 10 25 35 37 0
9 RKSVB 1 19 5 7 7 22 39 39 0
10 Sanderbout 1 19 6 4 9 22 31 45 0
11 Urmondia 1 17 5 5 7 20 29 34 0
12 Rimburg 1 17 4 6 7 18 37 37 0
13 Havantia 1 19 4 4 11 16 31 43 0
14 SVA 1 19 1 1 17 4 19 76 0

Copyright © VV Sanderbout. All Rights Reserved.