1e elftal

Stand 1e Periode

 

Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Straf
1 SVM 1 4 3 1 0 10 8 1 0
2 NEC'92/vloerenboulevard 1 4 3 1 0 10 8 4 0
3 Neerbeek RKVV 1 3 2 1 0 7 9 3 0
4 Jabeek 1 4 2 1 1 7 8 4 0
5 Conventus'03 1 3 2 0 1 6 3 8 0
6 Susterse Boys 1 4 2 0 2 6 15 14 0
7 Sanderbout 1 2 1 1 0 4 4 3 0
8 I.B.C.'03 1 3 1 1 1 4 5 3 0
9 IVS 1 4 1 1 2 4 10 8 0
10 RKUVC 1 4 1 1 2 4 7 7 0
11 Amstenrade 1 3 1 0 2 3 6 10 0
12 Urmondia 1 4 1 0 3 3 2 6 0
13 Armada 1 4 0 1 3 1 9 13 0
14 Geulsche Boys 1 4 0 1 3 1 2 12 0

 

Programma 1e elftal

 

Datum

Tijd

Wedstrijd

Accommodatie

Scheidsrechter

 

 

Sanderbout 1 – I.B.C.’03 1

2 - 1  

 

 

Sanderbout 1 – RKUVC 1

2 - 2

 

 

 

Amstenrade 1 - Sanderbout 1  gestaakt 3-2 

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

 H.J.G.Ritzen

21-10-2018

14.30 uur

Susterse Boys 1 - Sanderbout 1

Sportp Ijzerenbosch te Susteren

 

28-10-2018

14.30 uur

Sanderbout 1 – SVM 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

04-11-2018

14.30 uur

NEC92/Vloerenboulev 1 - Sanderbout 1

Sportp Varenbeuk te Heerlen

 

11-11-2018

14.30 uur

Conventus’03 1 - Sanderbout 1

Sportp Aan de blauwe steen te Koningsbosch

R.H.H.G.van Helden

18-11-2018

14.30 uur

Sanderbout 1 – Armada 1  

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

25-11-2018

14.30 uur

IVS 1- Sanderbout 1

Sportp Nederheide te Urmond

 

02-12-2018

14.30 uur

Sanderbout 1 – RKVV Neerbeek 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

09-12-2018

14.30 uur

Jabeek 1- Sanderbout 1

Sportp Onderbanken te Jabeek

 

16-12-2018

14.30 uur

Sanderbout 1 – Geulsche Boys 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

20-01-2019

14.30 uur

Urmondia 1 - Sanderbout 1

Sportp Molenpark te Urmond

 

27-01-2019

14.30 uur

Sanderbout 1 – NEC92/Vloerenboulev 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

03-02-2019

14.30 uur

Armada 1 - Sanderbout 1

Sportp Den Dreesj te Grevenbicht

 

10-02-2019

14.30 uur

Sanderbout 1 – Conventus’03 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

17-02-2019

14.30 uur

I.B.C.’03 1- Sanderbout 1

Sportp Op de Bosch te Maastricht

 

24-02-2019

14.30 uur

Sanderbout 1 – Susterse Boys 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

17-03-2019

14.30 uur

SVM 1 - Sanderbout 1

Sportp Burgemeester Smeets te Munstergeleen

 

24-03-2019

14.30 uur

Sanderbout 1 – Urmondia 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

07-04-2019

14.30 uur

Geulsche Boys 1 - Sanderbout 1

Sportp Geulsche Boys te Geulle

 

14-04-2019

14.30 uur

Sanderbout 1 – Jabeek 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

21-04-2019

14.30 uur

RKVV Neerbeek 1 - Sanderbout 1

Sportp Neerbeek te Beek

 

12-05-2019

14.30 uur

Sanderbout 1 – IVS 1

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

19-05-2019

14.30 uur

RKUVC 1 - Sanderbout 1

Sportp Langs de Gewannen te Ulestraten

 

26-05-2019

14.30 uur

Sanderbout 1 – Amsterade 1

Sportp De Gijselaar te Amstenrade

 

 

 

 

 

 

 

Stand competitie 1e elftal

 

Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Straf
1 SVM 1 4 3 1 0 10 8 1 0
2 NEC'92/vloerenboulevard 1 4 3 1 0 10 8 4 0
3 Neerbeek RKVV 1 3 2 1 0 7 9 3 0
4 Jabeek 1 4 2 1 1 7 8 4 0
5 Conventus'03 1 3 2 0 1 6 3 8 0
6 Susterse Boys 1 4 2 0 2 6 15 14 0
7 Sanderbout 1 2 1 1 0 4 4 3 0
8 I.B.C.'03 1 3 1 1 1 4 5 3 0
9 IVS 1 4 1 1 2 4 10 8 0
10 RKUVC 1 4 1 1 2 4 7 7 0
11 Amstenrade 1 3 1 0 2 3 6 10 0
12 Urmondia 1 4 1 0 3 3 2 6 0
13 Armada 1 4 0 1 3 1 9 13 0
14 Geulsche Boys 1 4 0 1 3 1 2 12 0

Copyright © VV Sanderbout. All Rights Reserved.